Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad
Telefon

Slide 1
Slide 2

HydraFacial Cilt Yenileme

HydraFacıal Nedir?

Cildiniz zamanla yıpranır ve eskiden sahip olduğu canlılığı ve sağlığı kaybeder. Hydrafacial uygulaması işte zamanla yıpranan cildinize nem desteği yanında vitamin ve mineral katkısı sağlayan bir uygulamadır. Sonuçlarından birisi, cildinizi toksinlerden arındırmaktır. Buna ek olarak, daha parlak ve dayanıklı bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Hydrafacial uygulaması sayesinde aşırı yağlanmadan, güneş lekelerinden ve ince çizgilerinizden de kurtulmanız mümkündür. İlaveten, hydrafacial uygulamasının gözenekleri açtığını, siyah noktaları ortadan kaldırdığını ve akne tedavisinde kullanıldığını belirtelim.

Kimlere Uygulanabilir?

Cildin çok hassas olan kimselere bile hydrafacial uygulaması yapılabilir. Özellikle cildinin parlaklığını yitirdiğini ve sağlıksız göründüğünü düşünen, yeni yeni görünür olan ufak çaplı kırışıklıklardan yakınan kimseler için çok ciddi bir alternatif olarak görülebilir. Cildinizi olgunluk zamanlarınızda korumak için, 30 yaşından sonra bu uygulamayı yaptırmanız ideal olacaktır. İşin uzmanı olan kişiler size 4 ila 6 seanslık bir tedavi süreci önerecektir. Tek bir seans 30 dakika kadar sürer ve herhangi bir ağrı ortaya çıkmaz. Beklemeksizin makyajınızı yapabilirsiniz ve gündelik işlerinize geri dönebilirsiniz.

İyileşme Süreci

Profesyonel bir uygulama olduğu için etkisinin işlemden hemen sonra ortaya çıktığını söylemek mümkündür. Cildin hem neme doyması hem de kuvvetli anti-oksidanlar kullanılarak toksinlerinden arındırılması sayesinde parıldadığını görürsünüz. Hydrafacial uygulamasında kullanılan vakum teknolojisi, ciltte yaşayan ölü derileri ve siyah noktaları temizlemektedir. Hydrafacial cihazının sahip olduğu atık haznesi, uygulamadan sonra yüzünüzden çıkan ölü dokuları ve kiri görmenize imkân verecek şekilde korumaktadır. Uygulamanız tamamlanır tamamlanmaz cildinizin sağlığına kavuştuğunu görürsünüz ve bu etki ortalama olarak 6 ay devamlılık gösterir. Yani uygulamanın senede iki kez yenilenmesi, etkili ve kalıcı sonuçların alınması için yeterli olacaktır.

Hydrafacial uygulamasını her mevsimde yaptırabilirsiniz. Ancak uzmanlar daha çok mevsim geçişlerinde yaptırmanızı önerir. Bu sayede cildiniz yeni gelen mevsim için hazır bir hal almış olacaktır. Yaz mevsiminden önce yaptırırsanız, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmuş olursunuz. Ayrıca leke ve kırışıklık ihtimalini de en aza indirgersiniz.

Hydrafacıal MD Cihazı

FDA tarafından onaylanmış Hydrafacial MD cihazı, bütün cilt tiplerinin sahip olduğu ihtiyaçları gidermek için dizayn edilmiş bir cilt yenileme sisteminin adıdır. Bu cihazla bir uygulama seansı 30 dakika içinde hayata geçirilebilmektedir. Bu cihaz sahip olduğu serum dağıtım sistemi sayesinde öteki cilt yenileme sistemlerinden farklılaşır. Cihaz ergonomik tasarıma sahip bir başlığa sahiptir ve iki farklı işlevi yerine getirir. Bu işlevlerden biri serum türünü kontrol etmek iken, diğeri akış yoğunluğunun denetim altında tutulmasıdır.

Cilt üstünden geçilen her seferde, kullanılan solüsyonun türüne uygun bir dizi patent sahibi Hydrapeel uç kullanılmaktadır. Farklı uçların varlığı, uygulamanın aşamalarını birbirinden ayırmaktır. Farklı renklere sahip olan uçlar uygulamadan en etkin sonucun alınması için tasarlanmıştır. Türkiye’de en çok tercih edilmekte olan cilt yenileme sistemi olduğunu belirtmek mümkündür.


Doktorunuza SorunYorum Gönder