Ameliyatsız Yüz Germe Adana, Scarlet X, Adana Scarlet X, Scarlet X Adana, Adana Ameliyatsız Yüz Germe, Saten Yüz Germe Adana, Fransız Askısı Adana, Adana Yüz Daraltma Ameliyatı Fiyatı, Adana Yüz Gençleştirme, Adana Altın İğne, Altın İğne Tedavisi Adana, 2024

Ameliyatsız Yüz Germe tedavisi için Adana'da Uzm. Dr. Pınar Bozkurt dermatoloji kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir.

Bu mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme sürecini başlatırlar. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

Stabil enerji iletemeyen ve iğne boyunca enerji veremeyen cihazlarda uygulama sonrasında kabuklanma, morarma, kanama saçlı deri uygulamarında ise saç dökülmesi gibi yan etkiler görülebilir.

Uygulamanın FDA onaylı Scarlet X ile yapıldığından emin olunuz..


AVANTAJLAR

Minimum ağrı-Şoksuz iğne teknolojisi
Hızlı ve kolay uygulama
Kısa iyileşme süresi
Uygulama sonrası hiçbir özel bakım gerektirmemesi
3.5 mm’ye varan derinlik kontrolü
0.1 mm’lik ayarlanabilir derinlik arttırabilme (0.5 mm- 3.5 mm)
Kuru cilt geçirgenliği için olası en yüksek enerji aralığı olan 2 MHz kullanımı
Pürüzlü cilt üzerindeki etkileri minimalize eden ileri teknoloji ucu
1 ay aralarla 3 seans uygulama ve minimum 1 yıl etkisini koruyabilmesi

Scarlet X Neden Farklıdır?

Scarlet X, ABD Silikon Vadisi’nde geliştirilen son teknolojidir. Sadece anormal kan damarlarına ve doku zarına tepki veren yeni bir gelişme olan RP (tekrarlanan ultra kısa darbeler) kullanır. Anormal kan damarlarını seçici olarak tedavi ederek, bu yenilikçi SR3 teknolojisi, dermal gençleşmeyi uyarmak için anormal VEGF aşırı üretiminin normalleşmesini ve yeniden yapılandırılmış doku zarının oluşmasını sağlayabilir.

Scarlet X melazma, kızarıklık, PIH’yi tedavi eder ve ince kırışıklıkların giderilmesinde, cilt tonunun aydınlatılmasında, gözeneklerin sıkılaştırılmasında, akne izlerinin iyileştirilmesinde ve cildin bir bütün olarak gençleştirilmesinde güvenlik ve etkinlik açısından klinik olarak kanıtlanmıştır.

Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

Scarlet X uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz iğne teknolojisine sahiptir, uygulama sonrasında morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz.

Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedavinin 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır.

Kimlere Uygulanabilir?

Scarlet X kadın-erkek, tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir.

Kaç Seans Uygulanır?

Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir. İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı fark hemen görülür ve etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Yıllar içerisinde kolajen azalmasına ve yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan cilt, yeni kolajen üretimine paralel süratle volüm kazanarak genç bir görünüm elde eder. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.

Uygulama Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir Mi?

Uygulama sonrası 1-2 saat sonra geçen hafif bir kızarıklık oluşur. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir. Cildin iyice nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir. Başka bir bakım gerektirmez.

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

İşlem hastanın ihtiyacına göre 15-30 dakika sürmektedir.