Adana Somon DNA Aşısı, Adana Somon DNA Aşısı Fiyatlarıa, Somon DNA Aşısı Fiyatı Adana, Somon DNA Tedavisi Adana, Somon DNA Tedavisi Yapan Doktorlar, Adana, 2024

Somon DNA Aşısı için Adana'da Uzm. Dr. Pınar Bozkurt dermatoloji kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Soman DNA Aşısı yaşlanma ve çevresel faktörlerin etkisi ile ciltte hyalüronik asit üretimi azalır, cildin sıkılığını ve elastikiyetini sağlayan kollajen ve elastin sentezi yavaşlar ve sonuç olarak cilt donuk ve sağlıksız görünmeye başlar. Somon DNA, insan cildindeki eksilen bu proteinleri tamamlaya yardımcı olan polinükleotid yapıda bir maddedir.

Elastin, kollajen ve fibronektin gibi bağ dokusu elemanlarının yeniden yapılmasını sağlayan somon DNA, cildin nem ihtiyacını karşılayan ve aynı zamanda cildin doğal yapısında da bulunan hyalüronik asit içerikli mezoterapi ile birlikte dönüşümlü olarak uygulandığında etkinlik daha da artar. Başta göz çevresi olmak üzere ince kırışıklıkları hafifletir.

Ürün cilt altına çok ince uçlu iğneler ile verilir. Somon DNA 2-3 hafta aralıklarla, 3-4 seans şeklinde cildin ihtiyacına göre uygulanabilir.

Somon DNA uygulamasından sonra kişi günlük yaşantısına devam edilebilir. Uygulama sonrası ciltte kısa süreli, hafif bir kızarıklık oluşur. Nadiren ciltte iğneye bağlı geçici küçük morluklar oluşabilir.

Somon DNA tedavisi (aşısı) adından da anlaşılacağı üzere somon balığından elde edilen hücre yapımına destek olan faydalı  maddeler ve  hyaluronik asitin biarada uygulanmasına verilen addır.

Somon DNA Tedavisi Gençlik Aşısı

Cildimiz çevresel ve zaman faktörleri ile eski kalitesini kaybeder. Hücre yenileme hızı ve kolajen üretimi düşer. Cilt daha kuru, mat ve yorgun bir ifadeye bürünür. Somon DNA işte burada devreye girer.

Somon DNA içerisinde bulunan cilt yenileyen faktörler sayesinde cildin elastikiyetini artırır, cilt altı hücre yenilenmelerini hızlandırır, cilde canlılık verir.

İşlem küçük enjektörler ile yapıldığı için öncesinde anestezik kremler uygulanır. Somon DNA bileşeni cilt altına uygulandıktan sonra etkisini  ortalama 1 hafta içerisinde gösterir. İşlem sonrası günlük hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Cildinizin ihtiyacına göre  1 ay arayla 1-5 seans uygulanabilir.

Nadirde olsa işlem sonrası küçük kızarıklar yada morluklar oluşabilir.

Somon DNA Uygulaması Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

+ Çevresel faktörlerden dolayı cildin nem dengesi bozulmuşsa, cilt kuru ve mat görünüyorsa,
+ Yaşlanmaya bağlı oluşan ince çizgilerin tedavisinde,
+ Ciltte oluşan leke ve izlerin giderilmesinde,
+ Boyun ve dekolte gençleştirmede,
+ Strese bağlı cilt canlılığını yitirmişse.

Somon DNA Vücutta Nerelere Uygulanabilir?
 
Vücudun yenilenmeye ihtiyacı olan çoğu yerinde kullanılabilir. El üzeri, yüz, boyun ve dekolte ayrıca vücuttaki çatlaklarda.

Adana'da somon dna aşısı, somon dna tedavi uygulaması, Uzm. Dr. Pınar Bozkurt tarafından yapılmaktadır.