Adana Lazerle Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız Yüz Germe Adana, Adana Fraksiyonel Lazer, Altın İğne Fiyatları Adana, Adana Lazerle Cilt Gençleştirme Fiyatları 2024

Lazerle Cilt Gençleştirme tedavisi için Adana'da Uzm. Dr. Pınar Bozkurt dermatoloji kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Lazerle kırışıklı tedavisi Uzm. Dr. Pınar Bozkurt tarafından Adana Lazerle cilt gençleştirme, Adana kırışıklık tedavisi yapılmaktadır. Daha iyi, canlı, parlak hale getirilmesi, kırışıklıkların tedavisinde, yüz gençleştirme de fraksiyonel lazer oldukça etkili tedavi yöntemidir. Özellikle yüzeyel ve orta dereceli kırışıklıklar bu tedavi ile geçebilirken, derin kırışıklıklar hafifleyecektir. Gözeneklerin daralması, sıkılaşması meydana gelmektedir. Özellikle alın bölgesi, göz çevresi kırışıklıkları, kaş arası çizgileri, yanakdaki kırışıklıklar, dudak üstü çizgileri, boyun bölgesi kırışıklıkları, dekolte bölgesi ve el üstündeki kırışıklıklar bu uygulamadan fayda görmektedir.

Altın İğne Radyofrekans İle Kırışıklık Tedavisi

Yine cilt gençleştirme ve kırışıklık tedavilerinden bir taneside altın iğne radyofrekans ile yapılmaktadır. Bu sistemde altın uçlu iğneler cildin içine çok hızlı bir şekilde girerek doku altına direk olarak radyofrekans enerjisi vermektedir. bu sayede cilt üzerinde enerji kaybı olmaksınız, cilt altı dokularda yenilenme ve kollajen liflerde tetiklenme söz konusu olmaktadır. İnfini altın iğne radyofrekans yönteminin özelliği, ciltte sadece 3-4 saat hafif bir kızarıklık yaratması, yazında rahatlıkla yapılabiliyor olmasıdır. 

Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe 

Ultherapy yöntemiyle sadece tek seansda sarkık olan yanakların, boyun gıdı bölgesinin, göz çevresinin düzeltilmesi mümkün olmaktadır. Bu yöntemde herhangi bir kızarıklık şişlik olmamaktadır. Hemen daha iyi hale geldiğinizi görürsünüz ve 6 ay sonunda daha iyi ve güzel bir netice alırsınız. Yine ulthera nın kırışıklıklara yönelik uygulamasıyla da ciltteki kırışıklıklar tedavi edilebilmektedir.

Thermi Tight İle Ameliyatsız Yüz Germe

ThermiTight ya da thermi lift ile radyofrekans enjeksiyonu yapılabilir. Bu özellikle ameliyat olmak istemeyen ancak diğer medikal uygulamalardan daha uzun etki isteyen hastalar için tercih edilen bir yöntemdir. Burada radyofrekans enerjisi lokal anestezi altında dierk olarak dokuya aktarılır. Thermi Rf ile aktarılan ısı gerek iç dokuda gereke termal kameralar ile dışarıdan ölçülür. Isının yarattığı kontraksiyon etkisi ile ciltteki gevşeklik tedavi edilir. Bu uygulama hem yüz, boyun hem de vücut bölgelerinde yapılabilmektedir.Thermi Lift sadece tek seansda yapılan ve sonuç alınan bir uygulamadır.

Cilt Gençleştirme Kaç Seans Yapılmalıdır?

3-5 hafta aralarla 3 seans yapılması gerekmektedir. Her uygulamada 3-4 gün kadar süren, günlük hayatı kısıtlamayan bir kızarıklık ve hafif pullanma olacaktır.

Bu uygulamada cildin üzerine uyuşturucu bir krem sürülmektedir. Bu sayede ağrı, yanma hissi minimal oluşacaktır. Uygulama sonrası normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Ertesi gün makyaj yapılabilmektedir. 1 hafta sonra sonucunu net bir şekilde anlayacaksınız, ancak 1 ay sonra sonuçları daha da iyi bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Lazerle cilt yenileme kliniğimizde farklı lazer sistemleriyle yapılabilmektedir. Bunlar karbondioksit lazer, erbium yag lazer, q switched nd yag lazer olabilmektedir. Fraksiyonel karbondioksit lazerle 1 ay arayla 3 seansda kırışıklıklardan büyük oranda gerileme olacaktır.

Yine ciltte gençleştirme yapmak, kırışıklıkların düzeltilmesi amacıyla Er-Yag lazerle cilt soyulmasıda yapılmaktadır. Erbium lazerle cilt soyma tek seansda yapılan bir uygulamadır. Hastada 5-6 gün süren eritem, kızarıklık olur. Son derece etkili ve tedavi edici bir yöntemdir. Genelde hastalar için daha az kızarıklık yaratan ve iyileşme dönemi olmayan fraksiyonel lazer sistemi daha elverişli olmaktadır.

Yine kırışıklıkdan ziyade cildi gençleştirmek, yenilemek, tek renk haline getirmek amacıyla Spectra lazerlede uygulama yapılabilmektedir. Bu lazer hiç kızarıklık yapmadan etkisini göstermektedir. Yine Ulthera nın 1,5 mm lik başlıklarıyla yapılabilen tek seansda kırışıklık tedavisi seçeneklerinizden biridir. Lazerle cilt gençleştirme botoksla, dolguyla kombine olarakda kullanılabilir. Sizin için hangi yöntemin daha uygun olacağına doktor muayenesi sonucunda karar verilecektir.

Lazerle Cilt Gençleştirme Kırışıklık Tedavisi 2023 Fiyatları Adana

Lazerle kırışıklık tedavisi fiyatları uygulama yapılacak alanın durumuna, genişliğine, çizgilerin miktarına göre değişmektedir. Yine size uygulanacak lazer seçimi de ücret belirlemede önemli rol oynamaktadır.

Lazerle kırışıklık tedavi fiyatlarını etkileyen durumlardan bir tanesi de kırışıklıkların yalnız yüzde mi yoksa boyun, dekolte, el gibi başka alanlarda olup olmadığıdır. Elbette daha geniş alanlarda yapılan kırışıklık tedavilerinin fiyatlarıda farklılık gösterecektir. Tam tersi durumlar da söz konusu olabilir. Hasta tüm yüzüne değilde sadece belli bir alana (ör. göz çevresi, dudak üstü) tedavi talep edebilir, bu durumun ücretlendirmeside yine daha farklı olacaktır.

Uygulanacak lazer tedavisinin kaç seans yapılacağı ücreti belirlemede önemli rol oynar. Bazı uygulamalar 3 seans gerektirirken, bazı uygulamalar 1 seans yapılmaktadır. Her cihazın farklı bir fiyatlandırması olabilir. Lazerle cilt yenileme, kırışıklık tedavisi fiyatlarını öğrenmek için doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir.

Adana'da cilt gençleştirme uygulaması, Uzm. Dr. Pınar Bozkurt tarafından yapılmaktadır.