Adana Kırışıklık Giderme, Adana Botoks Fiyatları, Kalıcı Kırışıklık Tedavisi, Adana Lazerle Kırışıklık Giderme, Adana Lazerle Kırışıklık Tedavisi Yaptıranlar, Adana Lazerle Kırışıklık Tedavisi Fiyatları, Adana Lazerle Yüz Gençleştirme Yaptıranların Yorumları, Kırışıklık Tedavisi Adana, Göz Çevresi Kırışıklıkları Estetik Fiyatları Adana, Lazerle Cilt Gençleştirme Adana, Lazerle Kırışıklık Giderme Fiyatları 2024

Lazerle daha iyi, canlı, parlak hale getirilmesi, kırışıklıkların tedavisinde, yüz gençleştirme oldukça etkili tedavi yöntemidir.

Lazerle Kırışıklık Giderme, Lazerle Cilt Gençleştirme Cildimiz yaşla, güneşle, çevresel etkenlerle yıpranmakta ve yaşlanmaktadır. Buna birde mimik kırışıklıklar da eklenince istenmeyen bir ifade ortaya çıkabilmektedir. Bu amaçla lazer ile cilt gençleştirilebilir, kırışıklıklar düzeltilebilir. Bu konuyla alakalı ve ilginizi çekebilecek diğer iki tedavide botoks ve dolgu uygulamasıdır.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazerle daha iyi, canlı, parlak hale getirilmesi, kırışıklıkların tedavisinde, yüz gençleştirme oldukça etkili tedavi yöntemidir. Özellikle yüzeyel ve orta dereceli kırışıklıklar bu tedavi ile geçebilirken, derin kırışıklıklar hafifleyecektir. Gözeneklerin daralması, sıkılaşması meydana gelmektedir. Özellikle alın bölgesi, göz çevresi kırışıklıkları, kaş arası çizgileri, yanakdaki kırışıklıklar, dudak üstü çizgileri, boyun bölgesi kırışıklıkları, dekolte bölgesi ve el üstündeki kırışıklıklar bu uygulamadan fayda görmektedir.

Altın İğne Radyofrekans İle Kırışıklık Tedavisi

Yine cilt gençleştirme ve kırışıklık tedavilerinden bir taneside altın iğne radyofrekans ile yapılmaktadır. Bu sistemde altın uçlu iğneler cildin içine çok hızlı bir şekilde girerek doku altına direk olarak radyofrekans enerjisi vermektedir. bu sayede cilt üzerinde enerji kaybı olmaksınız, cilt altı dokularda yenilenme ve kollajen liflerde tetiklenme söz konusu olmaktadır. İnfini altın iğne radyofrekans yönteminin özelliği, ciltte sadece 3-4 saat hafif bir kızarıklık yaratması, yazında rahatlıkla yapılabiliyor olmasıdır. 

Ameliyatsız Yüz Germe 

Tek seansda sarkık olan yanakların, boyun gıdı bölgesinin, göz çevresinin düzeltilmesi mümkün olmaktadır. Bu yöntemde herhangi bir kızarıklık şişlik olmamaktadır. Hemen daha iyi hale geldiğinizi görürsünüz ve 6 ay sonunda daha iyi ve güzel bir netice alırsınız. Yine ulthera nın kırışıklıklara yönelik uygulamasıyla da ciltteki kırışıklıklar tedavi edilebilmektedir.

Cilt Gençleştirme Kaç Seans Yapılmalıdır?

3-5 hafta aralarla 3 seans yapılması gerekmektedir. Her uygulamada 3-4 gün kadar süren, günlük hayatı kısıtlamayan bir kızarıklık ve hafif pullanma olacaktır.

Bu uygulamada cildin üzerine uyuşturucu bir krem sürülmektedir. Bu sayede ağrı, yanma hissi minimal oluşacaktır. Uygulama sonrası normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Ertesi gün makyaj yapılabilmektedir. 1 hafta sonra sonucunu net bir şekilde anlayacaksınız, ancak 1 ay sonra sonuçları daha da iyi bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Lazerle cilt yenileme kliniğimizde farklı lazer sistemleriyle yapılabilmektedir. Bunlar karbondioksit lazer, erbium yag lazer, q switched nd yag lazer olabilmektedir. Fraksiyonel karbondioksit lazerle 1 ay arayla 3 seansda kırışıklıklardan büyük oranda gerileme olacaktır.

Yine ciltte gençleştirme yapmak, kırışıklıkların düzeltilmesi amacıyla lazerle cilt soyulmasıda yapılmaktadır. Erbium lazerle cilt soyma tek seansda yapılan bir uygulamadır. Hastada 5-6 gün süren eritem, kızarıklık olur. Son derece etkili ve tedavi edici bir yöntemdir. Genelde hastalar için daha az kızarıklık yaratan ve iyileşme dönemi olmayan fraksiyonel lazer sistemi daha elverişli olmaktadır.

Yine kırışıklıkdan ziyade cildi gençleştirmek, yenilemek, tek renk haline getirmek amacıyla Spectra lazerlede uygulama yapılabilmektedir. Bu lazer hiç kızarıklık yapmadan etkisini göstermektedir. Kırışıklık tedavisi seçeneklerinizden biridir. Lazerle cilt gençleştirme botoksla, dolguyla kombine olarakda kullanılabilir. Sizin için hangi yöntemin daha uygun olacağına doktor muayenesi sonucunda karar verilecektir.

Adana Lazerle Cilt Gençleştirme Kırışıklık Tedavisi 2023 Fiyatları

Lazerle kırışıklık tedavisi fiyatları uygulama yapılacak alanın durumuna, genişliğine, çizgilerin miktarına göre değişmektedir. Yine size uygulanacak lazer seçimi de ücret belirlemede önemli rol oynamaktadır.

Lazerle kırışıklık tedavi fiyatlarını etkileyen durumlardan bir tanesi de kırışıklıkların yalnız yüzde mi yoksa boyun, dekolte, el gibi başka alanlarda olup olmadığıdır. Elbette daha geniş alanlarda yapılan kırışıklık tedavilerinin fiyatlarıda farklılık gösterecektir. Tam tersi durumlar da söz konusu olabilir. Hasta tüm yüzüne değilde sadece belli bir alana (ör. göz çevresi, dudak üstü) tedavi talep edebilir, bu durumun ücretlendirmeside yine daha farklı olacaktır.

Uygulanacak lazer tedavisinin kaç seans yapılacağı ücreti belirlemede önemli rol oynar. Bazı uygulamalar 3 seans gerektirirken, bazı uygulamalar 1 seans yapılmaktadır. Her cihazın farklı bir fiyatlandırması olabilir. Lazerle cilt yenileme, kırışıklık tedavisi fiyatlarını öğrenmek için doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir.

Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede en etkili sistemler, anti-aging uygulamalar. Kırışıklık tedavileriyle cildinizin bugününe olduğu kadar geleceğine de yatırım yapın.

Yıllar ilerledikçe kırışıklıklarımıza yenileri eklenir. Eğer mimik kırışıklıkları olarak adlandırdığımız çizgiler, siz gülmediğiniz, kaşlarınızı çatmadığınız zaman bile oradaysa, bunu bir değişimin başlangıcı olarak nitelendirebilirsiniz. Seneler boyunca istem dışı kasılan kaslar, artık kolajen dokusuna zarar vermiş ve mimik çizgileri yerleşik kırışıklıklara dönüşmüştür. Evet, kırışıklıklar hayatın bir gerçeği ama daha oluşmadan önlemek, var olanları hafifletmek ve yüze çok daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmak mümkün. Her ne kadar derinleşmiş kırışıklıkları silmekte bile etkili uygulamalar ve teknolojiler olsa da, onları henüz oluşmadan önlemek en etkili anti-aging stratejilerden biridir bu da her yaşta ciltteki kolajen ve elastin üretimini tetikleyen tedavilerden destek almakla mümkündür.

Optimum Etki: Botoks

Botoks enjeksiyonları, yüz hareketlerine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkları silmek ve yenilerinin oluşmasını önlemekte en etkili tedavilerin başında gelir. Göz çevresi, kaş arası, alın bölgesindeki ince çizgi ve kırışıklıkları geçici olarak gideren ve etkileri ortalama olarak dört-altı ay süren tedavi, FDA onayına sahiptir. Cilde zarar vermeden sadece kırışıklıklardan sorumlu olan kasları paralize ederek etki eden botoks enjeksiyonları, doğru uygulandıklarında yüze son derece doğal ve genç bir görünüm vermekte en etkili uygulamalardan biridir. Yaklaşık 10 dakika süren işlem sonrasında sosyal yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Enjeksiyonun etkileri işlemden birkaç gün sonra görülmeye başlasa da, nihai sonuç 7-10 gün arasında ortaya çıkar. Botoks, çizgilerin sorumlusu olan kasların kasılmasını geçici olarak durdurarak yeni kırışıklık oluşumunu da önler. Alın bölgesi çok mimikli olan kişilerde 20’li yaşların başından başlayarak uygulanan botoks enjeksiyonları ile çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu tamamen önlemek mümkündür.

Dolgu Enjeksiyonu ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun

Günümüzün en popüler dolgu maddeleri hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonlarıdır. Bu maddenin en önemli özelliği ciltte doğal olarak bulunması, bu nedenle de alerjik bir etki yaratma riski olmamasıdır. Hyalüronik asit, su moleküllerini kendisine çekerek çizgilerin, kırışıklıkların içini doldurur ve cilde pürüzsüz bir görünüm verir. Uygulama yapılan bölgeye bağlı olarak her altı ayda bir tekrarlanması gerekir. Sonuçlar işlemden hemen sonra görülebilir, uygulamanın herhangi bir yan etkisi olmadığı için de hastayı sosyal yaşamından uzaklaştırmaz. Hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonları, göz ve dudak çevresindeki kırışıklık ve ince çizgiler, burun kenarlarından başlayarak ağzın iki yanına inen çizgiler, alın bölgesindeki kırışıklıkların içini doldurmakta etkilidir. Optimum sonuçlar için doktorunuz botoks enjeksiyonu ile desteklenen kombine bir tedavi protokolü önerebilir.

En Etkili Rışılıklı Tedavi Yöntemleri

Cildinizi yaşlanma etkilerinden korumanın en etkili yollarından biri de ileri teknoloji sistemlerdir. Cildin derin tabakalarına kadar etki eden bu sistemler, kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cilt kalitesini artırır, ince çizgi ve kırışıklıkları adeta içeriden dışarıya doğru onaran bir sürecin başlamasını sağlarlar. Göz çevresi, dudak çevresi gibi belli bölgeler ya da tüm yüzdeki çizgilerde etkili olan yeni nesil lazer tedavilerinin en önemli özelliği, yan etkilerinin minimum olması, yani sizi sosyal yaşamınızdan uzaklaştırmamalarıdır.

Scarlet S

Scarlet S, üstünde mikro-iğneler bulunan aparatı ile cilt altına radyo frekans dalgaları göndererek etki eden bir anti-aging sistemdir. Cilt yüzeyine hiçbir hasar vermeden, kolajen ve elastin üretimini artırarak ciltte bir yeniden yapılanma sürecini tetikler. Uygulama yapılan bölgedeki çizgi ve kırışıklıkların durumuna göre, mikro-iğnelerin cilde nüfuz etme derinlikleri, cilt altına verilen enerjinin yoğunluğu ve hızı ayarlanarak optimum sonuçları mümkün kılar. İşlemin olumlu etkileri ilk seanstan başlayarak gözlense de, iki ay içinde yeni kolajen ve elastin liflerinin yapımı ile birlikte çizgi ve kırışıklıkların görünümü hafiflemeye başlar. Tedavi 3 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanır ve işlemden hemen sonra sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Emerge Lazer

Emerge fraksiyonel lazer sistemi, ciltte mikro-ısı kanalları açarak cildin iyileşme mekanizmalarını tetikler. Bu da cildin daha fazla kolajen ve elastin üretmesine neden olarak, çizgi ve kırışıklıkların görünümünün hafiflemesini sağlar. Sistem, cilt yüzeyinde hasar yaratmadığı için iyileşme süreci de çabuktur. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölgede kızarıklık ve hafif bir ödem görülmesi normaldir. Bu etkiler iki gün içinde tamamen kaybolur. Cildin ihtiyacına göre 7-10 gün arayla 3-6 seans uygulanır.