Adana Dermapen, Adanada Dermapen Yapan Hastaneler, Dermapen Fiyat Adana, Adana Dermapen Fiyatları 2024, Dermapen Adana, Dermapen Adana Kampanya, Adana Dermapen Fiyatları 2024

Dermapen tedavisi için Adana'da Uzm. Dr. Pınar Bozkurt dermatoloji kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Dermapen tedavisi, dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir.

Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz..

Dermapen Tedavisi Avantajları Nelerdir?

+ İnce çizgilerin azalması.
+ Derinin sıkışması ve gerilmesi
+ Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
+ Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi
+ Ciltteki ince kırışıklıkları giderir.
+ Çok hızlı iyileşme süreci
+ Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
+ Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi
+ Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

Dermapen Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır.

Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.

Dermapen Tedavisi Uygulama Bölgeleri

Yüz, El, Boyun, Saç, Akne, Leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgeler.

Dermapen nedir ve tedavisi nasıl yapılır?

Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir. Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz.

Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları

İnce çizgilerin azalması, Derinin sıkışması ve gerilmesi, Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması, Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi, Çok hızlı iyileşme süreci, Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği, Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi, Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

Dermapen Nerelere Uygulanır?

Yüz, el boyun, saç, akne, leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgelere uygulanır. Dermapenin farkı ise organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama sağlarlar. Esas etkisi dokuları hızla onarmaktır.

Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır. Dermapen'in avantajları ise İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.

Modern toplum hayatında kişiler artık cilt bakımları için etkili, yan etkisi olmayan ve ağrısız çözümler arayışındadırlar.

Tam da bu noktada etkinliği defalarca ispatlanmış akupunktur tedavilerinde kullanılan iğneler insanlar için umut olmuştur. Ciltte kontrollü bir biçimde tahribat yaratma prensibine dayanılarak üretilen Dermapen tedavi sistemi Amerika’da son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçildi. Bu tarz cilt problemlerinde ‘Mezoterapi’ denilen, cilt yüzeyine ilaç enjekte etme sistemi uzmanlar tarafından yaygın olarak kullanılmakta. Dermapen sistemi tüm cilt tedavisi ilaçları, vitaminleri ve prp ile kombine olarak kullanılabilmekte. Kullanılan ilaç, vitamin ve kendi kanımızdan elde edilerek uygulanan prp işlemin de de tamamının cilt tarafından emilmesini sağlayan Dermapen sistemi bu özelliği sayesinde kullanılan bütün solüsyonların etkinliğini maksimuma çıkarıyor ve bu özellikleriyle son derece cazip.

Akupunktur iğneleri kullanılarak geliştirilen Dermapen tedavi sistemi artık Türkiye’de de kullanılmakta. Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekelenmeleri, göz çevresi problemleri de dâhil olmak üzere birçok cilt probleminde kullanabileceğimiz bir sistem. Herhangi bir yan etki riski olmayan bu uygulama çok kısa süre içinde sonuçlarını göstermekte. Dermapen’de bulunan kılcal küçük iğneler yukarı aşağı hareket ederek cildin 1 cm karelik alanında 1000 mikro delik açar. Bununla birlikte cilt problemine göre kullanılan ürünler hızla dermapen ile birlikte açılan kanallardan emilmesi sağlanır. Açılan mikro kanalların derinliği de ayarlanabilir olduğu için yan etki riski yoktur. Kişinin sosyal hayatını etkilemez. Ciltte kolajen üretiminde artış, bununla birlikte ciltte parlaklık ve sıkılaşma ilk olumlu etkileridir.

diyebiliriz.Genellikle kanamasız olan bu tedavi sistemi, Türkiye’de de sıkça tercih edilecek gibi görünüyor. Tabi sistem, farklı cilt problemlerinde farklı tedavi protokolleri gerektirebilir.Cilt problemlerine göre 2 ile 6 Dermapen seansı ile istenilen sonuçlar gözlenebilmekte. 6 ayda bir tekrarlanan Dermapen seansları, kırışıklık tedavisinde daha kalıcı sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir. Gençleşmek için başvurabileceğiniz yöntemlere bir yenisi daha katıldı.Değmesinler gençliğimize, güzelliğimize.

Adana'da dermapen uygulaması, Uzm. Dr. Pınar Bozkurt tarafından yapılmaktadır.